Кам’янські тенісистки посіли перші місця на міжнародному турнірі в Словакії

З 4 по 9 червня у місті Гуменне (Словакія) проходив міжнародний турнір 1 категорії з тенісу “1st Alibaba Cup U12 2024” серед дітей до 12 років.

У змаганняї взяли участь спортсмени зі Словакії, Італії, Австралії, Японії, Ізраїлю, Угорщини, Румунії, Польщі, України та інших країн.

Серед учасників були вихованки кам’янської ДЮСШ№3 Марія Кочерженко та Анна Кузнєцова, тренера Сергія Козченко.

Марія посіла перше місце в особистому розряді. Вона у фіналі обіграла Аню у трьох сетах (5-7, 6-1, 6-0). Аня зайняла друге місце в особистому розряді та перше місце у парному розряді. Кам’янчанка в чвертьфіналі разом зі спортсменкою з Румунії здолали Марію та японську тенісистку (7-6(4), 1-6, 10-8). У фіналі українська-румунська пара перемогла італійсько-словацьку з рахунком 6-7(6), 6-3, 10-7.