ТОП-5 порад від фітнес-тренера, які допоможуть вам швидко скинути вагу

Нині ожиріння стає не просто косметичною проблемою, а й серйозною загрозою здоров’ю. Воно може призвести до розвитку діабету, серцево-судинних захворювань, проблем з опорно-руховим апаратом та інших недуг. Тож дбати про свою вагу – це не просто модно, а й життєво необхідно. І тут постає питання: як же схуднути без шкоди для організму?

Відомий фітнес-тренер Віктор Мандзяк ділиться 5 простими, але дієвими лайфхаками, які допоможуть вам схуднути.

Намагайтеся більше рухатися

Нема простішого і приємнішого способу спалити калорії від ходьби. За годину швидкої ходьби можна спалити до 250 калорій. Тренер радить ходити саме швидко, бо 10 тисяч кроків в швидкому темпі спалять більше калорій, ніж та сама кількість кроків, пройдена неспішно. Гуляйте в різних місцях якомога більше і ваш мозок буде просити повторити це знов і знов.

Вживайте несмачну їжу першою

За словами експерта, чим більш корисна і дієтичніша їжа – тим вона менш смачна. Намагайтеся вживати дієтичну їжу на початку трапези. Якщо ви спочатку заповнюєте шлунок некалорійною їжею, то на некорисні смаколики в ньому лишається менше місця.

Не купуйте некорисну їжу

Ускладніть собі доступ до продуктів, які варто обмежити, і спростіть шлях дієтичної їжі. Помийте овочі, поріжте, поставте в холодильник на помітному місці. Фрукти і ягоди мають прикрашати собою стіл. Шоколадки та булочки не мають бути у вашому постійному полі зору, вживайте їх рідко.

Пийте багато води

Багато людей мають звичку втамовувати спрагу калорійними напоями, від фанти до всяких соків. А це зайві, пусті калорії, та ще й з великою кількістю фруктози, які погано насичують і призводять до переїдання. Пийте воду, каву, чай, можна з підсолоджувачами.

Включайте в раціон багато білка

Білок – найситніший макронутрієнт. Спалює багато калорій, щоб засвоїтись, а потім ще й щоб вивестись з організму. Він спалюється менш ефективно в організмі, ніж жири і вуглеводи. Мускулатуру береже і просто необхідний для здоров’я. Вживайте яйця, бобові, рибу, молочні продукти, м’ясо.

Читайте також: