“Динамо” обіграло “Кривбас” і повернулося на перше місце в УПЛ

“Динамо” на своєму полі обіграло “Кривбас” у матчі дев’ятого туру української Прем’єр-ліги – 2:1.

Кияни забили швидкий м’яч. Валентин Рубчинський ударом здалеку спершу влучив у гравця “Кривбасу”, але далі встиг першим на м’яч і влучив у ворота. Збільшив перевагу господарів Віталій Буяльський, який реалізував пенальті.

У “Кривбасу” гра не йшла у першому таймі, але перед перервою гості зуміли відіграти один гол. Після подачі зі штрафного м’яч у свої ворота зрізав Тарас Михавко.

У другому таймі кияни якийсь час продовжили володіти ініціативою, але далі перейшли на гру на утримання. “Кривбас” почав частіше тримати м’яч. Останні хвилини пройшли у напруженій боротьбі, але команди більше не змогли забити.

“Динамо” набрало 22 очки та повернулося на перше місце в УПЛ. “Кривбас” має 11 очок і йде на восьмому рядку.

У наступному турі “Динамо” зіграє проти “Оболоні” 19 жовтня. “Кривбас” 20 жовтня зустрінеться із “Зорею”.