Ангеліна Калініна переграла француженку Жакемо та вийшла у чвертьфінал турніру WTA 250

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (47 WTA) вийшла у чвертьфінал турніру WTA 250 в Празі. У матчі 1/8 фіналу Ангеліна переграла француженку Ельзу Жакемо (147 WTA).

У першому сеті тенісистки двічі обмінювалися брейками, але Калініній вдалося відігратися двічі: спочатку за рахунку 2:3, а потім за 3:4. Згодом сет перейшов у тайбрейк на 12-му геймі, де українка реалізувала перший же брейкпойнт на геймі Жакемо, який одночасно став сетпойнтом.

Другий сет Калініна розпочала з двох поспіль програних геймів на власній подачі, дозволивши француженці зробити ривок 3:1. Це дозволило Жакемо зрівняти рахунок за партіями та перевести гру у вирішальний третій сет.

Третій сет Калініна завершила розгромно із рахунком 4:0. Зустріч тенісисток тривала 2 години 26 хвилин. За цей час Калініна допустила п’ять подвійних помилок і не подала жодного ейсу.

• WTA Prague Open. Прага. 1/8 фіналу

Ельза Жакемо (Франція) — Ангеліна Калініна (Україна, 3) 1:2 (5:7, 6:3, 2:6)

У чвертьфіналі Калініна зустрінеться з переможницею матчу між полькою Магдаленою Френх та чешкою Домінікою Салковою.