Калініна за три години переграла чешку Бейлек на старті турніру WTA у Празі

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (47 WTA) вийшла до 1/8 фіналу турніру WTA у Чехії, здобувши перемогу над чешкою Сарою Бейлек (126 WTA) у трьох сетах.

У першому сеті Ангеліна зробила ривок у три гейми завдяки двом брейкам на подачах Бейлек. Після програного другого гейму на власній подачі, Сара змогла вирівняти гру та зрівняти рахунок, відігравши два сетпойнти у дев’ятому геймі.

Однак першу партію виграла Калініна. При рахунку 5:5 українка виграла два поспіль гейми і уникнула тайбрейку.

У другому сеті Ангеліна вела 5:2, але програла три гейми на власній подачі, що призвело до тайбрейку. У вирішальному тайбрейку перемогу здобула чешка із рахунком 9:7.

Вирішальний сет українка розпочала з трьох виграних геймів поспіль і в підсумку здобула перемогу у матчі — 6:2.

Тенісистки провели на корті 3 години і 1 хвилину. Незважаючи на перемогу, відсоток перших подач Калініної склав лише 60%.

• WTA Prague Open. Прага. 1/16 фіналу

Сара Бейлек (Чехія) — Ангеліна Калініна (Україна) 1:2 (5:7, 7:6(7), 2:6)

У 1/8 фіналу Калініна зустрінеться з француженкою Ельзою Жакемо, яка займає 146-те місце в світовому рейтингу. Тенісистки зійдуться на корті втретє; у двох попередніх матчах перемогу здобула українка.