Збірна України з пляжного футболу стала переможцем Євроліги-2024 у дивізіоні В

Збірна України з пляжного футболу обіграла команду ОАЕ (4:2) та стала переможцем Євроліги-2024 у дивізіоні В.

Вже на першій хвилині першого періоду рахунок відкрив Андрій Пашко, але суперник у період з 8-ї по 9-у хвилини відзначився двічі. І все ж таки на перерву команди пішли за рівного рахунку – статус-кво відновив Олег Зборовський. У другій 12-хвилинці збірна України вийшла вперед зусиллями Дмитра Войтенка, а у третьому періоді крапку у матчі поставив Олег Щитник.

У матчі за третє місце господарі турніру збірна Грузії обіграла Латвію (5:2).

Додамо, що на шляху до плейоф українці розгромно виграли усі три поєдинки групового етапу: проти Лівану (6:1), Саудівської Аравії (6:1) та ОАЕ (5:2). У півфіналі підопічні Миколи Костенка розбили Латвію з рахунком 4:0.

Де виступатимуть “синьо-жовті” наступного сезону Євроліги, залишається невідомо. Раніше наша команда незмінно грала в елітному дивізіоні, зокрема ставала чемпіоном 2016 року.

Збірна України втратила місце у Дивізіоні A внаслідок бойкоту змагань 2023 року через участь збірної Білорусі.