Українки Гладун та Лазаренко стали срібними призерками турніру з пляжного волейболу в Естонії

Жіноча збірна України з пляжного волейболу стала срібною призеркою турніру серії Futures в естонському місті Раквере.

Змагання проходили минулими вихідними та зібрали 26 команд з 13 країн світу. Українки Марина Гладун та Тетяна Лазаренко у груповому раунді обіграли пари з Естонії Куусе/Майсте — 2:0 та Німеччини Пауль /Шідер —2:0, у чвертьфіналі Озоліну/Скрастіну з Латвії — 2:0. У півфіналі українки знову перемогли німкень Пауль та Шідер — 2:0. а у фіналі поступилися їх співвітчизницям Грюне та Кріст — 1:2. Підготував спортсменок тренер Валерій Самодая.

Нагадаємо, Гладун та Лазаренко в червні в австрійському Бадені на міжнародних змаганнях з пляжного волейболу серії «Futures» посіли третє місце.