Дніпровська дзюдоїстка Руслана Булавіна виборола “срібло” Відкритого Континентального Кубку Європи

6 та 7 липня в естонському Таллінні проходив Відкритий Континентальний Кубок Європи з дзюдо. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 25 країн.

Серед учасників була дніпрянка Руслана Булавіна, яка добре виступила та здобула срібну нагороду. 23-річна борчиня вийшла на татамі в перший змагальний день. Вона впевнено виграла іппонами поєдинки 1/4 та 1/2 фіналів у литовки Стасюліте та італійки Сімонетті відповідно. І лише у фінальній сутичці програла з оцінкою ваза-арі господарці татамі Еммі Актас та в підсумку зійшла на другу сходинку подіуму вагової категорії +78 кг.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні Руслана виборола вже третю нагороду континентального рівня – в березні дівчина була бронзовою призеркою Кубка Європи в Ризі, а в червні, стала бронзовою призеркою European Open в Мадриді.

Також вибороли нагороди й інші представники збірної. Бронзовими призерам стали Вадим Чернов (-66 кг), Сергій Неботов (-73 кг), Марат Крижанский (-90 кг) та Микола Грибик (+100 кг).