Українські борці успішно завершили виступ на чемпіонаті Європи

З 1 по 7 липня в Новому Саді (Сербія) проходив чемпіонат Європи з боротьби U-20 серед чоловіків та  жінок. Збірну України представляли 10 спортсменок та 10 спортсменів.

Українські борці вільного стилю здобули три медалі. “Золото” виборов Вадим Цуркан у ваговій категорії до 74 кг, бронзовими призерами стали Віктор Бороган (до 61 кг) та Валентин Григоришин (до 65 кг).

Збірна України з вільної боротьби U20 посіла четверте командне місце.

Натомість жіноча збірна України з боротьби виграла командний залік чемпіонату. Українки здобули п’ять медалей, з яких 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагороди та продемонстрували видовищну і технічну боротьбу. Всі три наші чемпіонки на шляху до фіналу не віддали суперницям жодного балу. “Золото” здобули Аіда Керімова (до 50 кг), Ірина Бондар (до 62 кг) та Аліна Філіпович (до 57 кг). “Срібло” – Софія Марченко (до 53 кг). “Бронза” – Надія Соколовська (до 72 кг).