Збірна України з пляжного футболу обіграла Латвію та вийшла у фінал Євроліги-2024

Збірна України з пляжного футболу впевнено перемогла команду Латвії (4:0) у півфіналі Євроліги-2024 у дивізіоні B.

В першому періоді відзначилися Олег Зборовський та Андрій Потапов, а у другому – Олександр Корнійчук та Олег Щитник. У третій же 12-хвилинці глядачі забитих м’ячів не побачили.

Нагадаємо, що на груповому етапі збірна України з дев’ятьма очками виграла квартет В. У перших двох зустрічах підопічні Миколи Костенка з однаковим рахунком (6:1) розбили Ліван та Саудівську Аравію, після чого з рахунком 5:2 переграли ОАЕ.

Збірна України вийшла у фінал Євроліги-2024, де на неї очікує зустріч з переможцем пари Грузія – ОАЕ. Фінальний матч пройде сьогодні, 21 липня, початок – о 19:30 за київським часом.