Марта Костюк розгромила Шрамкову та вийшла в друге коло Вімблдону-2024

Перша ракетка України, Марта Костюк (19 WTA), пройшла до другого раунду Вімблдону, третього Грендслему 2024 року. У двох сетах українська тенісистка розгромила словачку Ребекку Шрамкову (WTA 105).

У першому сеті ключовим моментом став шостий гейм, коли українка здійснила брейк і вийшла вперед з рахунком 4:2. На восьмому геймі Костюк мала чотири сетпойнти, але не змогла реалізувати жоден з них.

Тим не менш, перший сет завершився перемогою Костюк. Вже в наступному геймі на своїй подачі вона з першого сетпойнту вийшла вперед в партіях.

У другому сеті Костюк забезпечила собі відрив у п’ятому і шостому геймах з рахунком 4:2, не віддавши Шрамковій жодного очка. Матч завершився з перемогою українки 6:2 у другому сеті.

Загальна тривалість матчу Костюк — Шрамкова склала 1 годину 13 хвилин. Українка зробила більше віннерів, ніж її суперниця (24-13) і здійснила менше невимушених помилок (16-22).