Італія зрівнялася з Хорватією на 90+8 хвилині та завершила груповий етап Євро-2024 на 2-му місці (відео голів)

У понеділок, 24 червня, збірні Хорватії та Італії зійшлися в матчі заключного третього туру групи B фінальної частини Євро-2024. Поєдинок проходив на “Ред Булл Арені” в Лейпцигу.

На початку другого тайму збірна Хорватії заволоділа м’ячем та почала контролювати перебіг поєдинку в даний момент. Футболісти обмінюються бездоганно точними передачами, не дозволяючи супернику м’яч.

На 62-й хвилині Бастоні пробив по воротах Хорватії, але м’яч пролетів над воротами. Італійці ще кілька разів намагалися атакувати, але хорвати успішно оборонялися.

На 90+8 хвилині збірній Італії таки вдалося зрівняти рахунок: Калафіорі прорвався з м’ячем і зробив передачу на Дзакканьї, який з меж штрафного майданчика вдало пробив у верхній кут. Таким чином, поєдинок на “Ред Булл Арені” в Лейпцигу завершився з рахунком 1:1.

Іспанія та Італія напряму вийшли у плей-оф Євро-2024. Хорватія посідає 3-тю сходинку, а Албанія гарантовано вилетіла з Євро.

Група В: турнірна таблиця

1. Іспанія – 9 очок, +5 (різниця м’ячів)