Іспанія перемогла Албанію на Євро-2024

У понеділок, 24 червня, у 3-му турі чемпіонату Європи з футболу збірна Іспанії перемогла Албанію та без втрат завершила груповий раунд.

Перед останнім туром Іспанія лідирувала із 6 очками та достроково гарантувала собі перше місце та вихід до 1/8 фіналу. Албанія з 1 пунктом йшла третьою. Італія мала 3 бали, Хорватія – 1.

“Фурія Роха” повела у рахунку на 13-й хвилині зусиллями Феррана Торреса. Вінгер “Барселони” забив 20-й гол у складі національної команди. Після перерви команди голів не забивали. Як підсумок, мінімальний успіх Іспанії – 1:0.

Зазначимо, що Хесус Навас став найбільш віковим гравцем, який зіграв за збірну Іспанії на чемпіонаті світу або Євро. Захисник з’явився на полі у віці 38 років та 216 днів.

Команда Луїса де ла Фуенте виграла всі три матчі у групі B і з першого місця вийшла у плей-оф Євро-2024. Албанія з 1 очком в активі посіла останнє місце у турнірній таблиці, залишивши турнір у Німеччині.