Швейцарія перемагає Угорщину на Євро-2024: як це було, дивіться у відео

Перший тайм між збірними Швейцарії та Угорщини закінчився впевненою перевагою швейцарців – 2:0, з таким рахунком команди пішли на перерву.

Однак початок другого тайму пішов на користь угорців. На 66-й хвилині команда провела швидку атаку і Варга, продавивши Айбішера, завершив її влучним ударом головою – 2:1.

Після голу у грі стало багато боротьби та фолів. Іноді такі дії гравців нічим серйозним не викликані, а лише азартом та емоціями, а вони були по-справжньому потужними.

П’ять хвилин компенсував арбітр до другого тайму. Швейцарці активно пресингують, не дозволяючи угорцям дібратися до воріт Зоммера.

І от, на 93-й хвилині швейцарці знову пробили ворота угорців: Орбан грубо помилився біля власного штрафного майданчика, зробивши знижку прямо на Емболо, а той перекинув м’яч через Гулачі, який вийшов трошки вперед з воріт, та забив гол – 3:1. Матч закінчився на користь збірної Швейцарії.