Збірна Швейцарії двічі забиває Угорщині та виривається уперед: як минув перший тайм матчу Євро-2024 (відео голів)

Продовжується чемпіонат Європи з футболу-2024. 15 червня, у другий ігровий день, на полі німецького Кельну зійшлися команди групи А – Угорщина та Швейцарія.

Нагадаємо, учора, 14 червня, у цій групі Німеччина впевнено обіграла Шотландію 5:1. І тепер є явним фаворитом у групі. Та все можуть змінити наступні матчі.

Гра між швейцарцями та угорцями в принципі йшла доволі рівно, то одна зібрна атакувала, то друга, однак реалізувати свій момент зміг у першому таймі саме гравець Швейцарії. Дуа забив на 12-й хвилині 0:1. І хоча помічник арбітра зафіксував офсайд, але є ВАР, який зафіксував взяття воріт. Айбішер віддав точний пас Дуа по центру і той забив.

Після голу угорці пішли в атаку, проте ніяких результатів це не дало. Зате в кінці першого тайму себе проявив Айбішер і приніс на 45-й хвилині другий гол команді Швейцарії.

До речі, команди між собою зутрічалися у жовтні 2017 року. Тоді Швейцарія перемогла з рахунком 5:2.

Склади команд

• Угорщина: Гулачі, Ланг, Орбан, Фіола, Салаї, Керкез, Надь, Собослаї, Саллаї, Шефер, Варга. Тренер Марко Россі
  • Швейцарія: Зоммер, Відмер, Аканжи, Шер, Родрігес, Фройлер, Джака, Айбішер, Ндоє, Дуа, Варгас. Тренер Мурат Якин