Українки Корсун та Красуцька виступили у фіналі Євро-2024 з потрійного стрибку: результати

Дві українські стрибунки, Ольга Корсун та Анна Красуцька, виступили у фіналі чемпіонату Європи з потрійного стрибка, який проходить в італійському Римі. Заключні змагання у цій дисципліні серед жінок відбулися ввечері у неділю, 9 червня.

У фіналі брали участь 12 стрибунок, включаючи двох українок – Ольгу Корсун і Анну Красуцьку. Перша спроба Корсун завершилася невдачею, але Красуцька здійснила стрибок на відстань 13.20 метра.

Друга спроба 27-річної легкоатлетки Корсун також була невдалою. У той час, як Красуцька змогла покращити свій результат, стрибнувши на 13.47 метра. Проте ця відстань була нижчою за найкращий стрибок у кваліфікації (14.00 м).

З третьої спроби Корсун все-таки вдалося стрибнути вдало: вона показала результат 13.69 метра. А 28-річна Красуцька показала свій найкращий результат у фіналі – 13.71 метра. Проте цього виявилося недостатньо, щоб претендувати на подіум. Корсун фінішувала на 12- му місці, а Красуцька – на 11-му.

Чемпіонкою Європи стала іспанка Ана Пелетейро-Компаоре – бронзова призерка Ігор у Токіо. У четвертій спробі вона показала результат 14.85 метра, випередивши найближчу конкурентку Тубу Данішмаз з Туреччини на 28 сантиметрів.