Збірна України з хокею розгромила Китай на ЧС-2024

Чоловіча збірна України з хокею здобула третю перемогу на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ, розгромивши команду Китаю з рахунком 9:0.

Українська команда розпочала свій виступ на чемпіонаті світу-2024 з вражаючої перемоги над Естонією з рахунком 8:0. Наступним суперником була Нідерланди, які також були здолані з рахунком 4:0, що закріпило Україну на першому місці у групі.

Китай став третім суперником України, який на старті ЧС переміг Нідерланди з рахунком 3:0 та Іспанію з рахунком 7:1. У товариському матчі перед чемпіонатом, “синьо-жовті” також розгромили китайську команду з рахунком 9:0.

Як минув третій матч України на ЧС-2024

У матчі проти Китаю українці забезпечили собі комфортну перевагу вже у першому періоді. Ігор Мережко відкрив рахунок на старті матчу, а з 10-ї до 14-ї хвилини “синьо-жовті” закинули ще три шайби: Олександр Пересунько, Пилип Пангелов-Юлдашев та Олексій Ворона (останній у більшості).

В другому періоді Віталій Лялька закинув п’яту шайбу, а Пересунько оформив свій дубль перед перервою.

У третьому періоді Лялька закинув двічі, а згодом ще дві шайби оформили Андрій Денискін та Ігор Мережко, закріпивши загальний рахунок на 9:0. Найбільш результативними гравцями матчу стали Мережко, Пересунько та Лялька, кожен з яких закинув по дві шайби.

• Чемпіонат світу, дивізіон ІВ. Третій тур

Україна — Китай 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Шайби: Мережко (Ворона, Фадєєв), 02:08 — 1:0, Пересунько (Дахновський, Пангелов-Юлдашев), 09:46 — 2:0, Пангелов-Юлдашев (Дахновський, Фадєєв), 11:33 — 3:0, Ворона, більшість (Мережко, Мазур), 13:18 — 4:0, Лялька (Сисак), 23:38 — 5:0, Пересунько (Мазур, Мережко), 37:04 — 6:0, Лялька (Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев), 42:11 — 7:0, Денискін (Сисак, Фадєєв), 51:06 — 8:0, Мережко (Захаров), 57:46 — 9:0

Україна здобула третю перемогу на ЧС-2024 та продовжує очолювати таблицю. За підсумками третього туру зрівнятись з командою Христича за очками може Литва, яка зіграє проти Нідерландів.

Турнірна таблиця ЧС-2024: дивізіон ІВ

1. Україна — 9 очок (3 матчі), 21:0 (різниця шайб)
  2. Литва — 6 (2), 9:1
  3. Китай — 6 (3), 10:10
  4. Нідерланди — 0 (2), 0:7
  5. Іспанія — 0 (2), 1:10
  6. Естонія — 0 (2), 1:14