Збірна України з хокею здобула другу перемогу на ЧС-2024 та залишається лідером дивізіонної таблиці

Збірна України з хокею зіграла свій другий матч на чемпіонаті світу у дивізіоні ІB. У цьому протистоянні українська команда перемогла Нідерланди з рахунком 4:0.

Після вражаючої перемоги над Естонією (8:0) на старті поєдинку чемпіонату світу-2024, Україна очолила турнірну таблицю завдяки кращій різниці голів.

Другий матч також відбувся у вечірньому слоті. Цього разу противником були Нідерланди, команда, яку українська збірна вже обіграла на ЧС-2023 із рахунком 14:2 — найбільша перемога за останні 13 років.

Як пройшов поєдинок між Україною та Нідерландами

Українці відкрили рахунок на восьмій хвилині матчу. Пилип Пангелов-Юлдашев закинув шайбу з середньої відстані. У середині першого періоду сталася технічна перерва через проблеми з льодом, що тривала майже півгодини, після чого гра була продовжена.

Через чотири хвилини після відновлення гри Україна закинула другу шайбу: Олексій Янішевський передав шайбу на Ігоря Мережка, який збільшив перевагу своєї команди.

У другому періоді Україна закинула ще один раз. На 34-й хвилині Віталій Лялька передав на Віктора Захарова, який точно вразив ворота суперників.

На початку третього періоду Україна продовжила свій успіх. На 46-й хвилині українська збірна реалізувала контратаку: Олександр Пересунько закинув після другої спроби. Найбільш результативними гравцями матчу стали Пилип Пангелов-Юлдашев та Віктор Захаров, які забили по одній шайбі і віддали по одній передачі. Асист та передасист на рахунку Фелікса Морозова.

Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ, другий тур

Україна — Нідерланди (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: Пангелов-Юлдашев (Садовиков, Захаров), 07:13 — 1:0, Мережко (Янішевський, Морозов), 12:41 — 2:0, Захаров (Лялька, Пангелов-Юлдашев), 33:11 — 3:0, Пересунько (Морозов), 45:44 — 4:0

Україна продовжує очолювати таблицю чемпіонату світу-2024 у дивізіоні ІВ. При цьому українці випереджають і Китай, і Литву, які також здобули по дві перемоги, завдяки кращій різниці шайб.

Турнірна таблиця ЧС-2024: дивізіон ІВ

1. Україна — 6 очок (2 матчі), 12:0 (різниця шайб)
  2. Китай — 6 (2), 10:1
  3. Литва — 6 (2), 9:1
  4. Нідерланди — 0 (1), 0:7
  5. Іспанія — 0 (1), 1:10
  6. Естонія — 0 (1), 1:14