Марта Костюк зазнала поразки від Маяр Шеріф на стадії 1/32 фіналу WTA 1000 в Мадриді

Українська тенісистка Марта Костюк (№21 WTA) зазнала своєї найбільш ранньої поразки за останні вісім місяців на турнірах WTA під час змагань WTA 1000 у Мадриді. Марта поступилася єгиптянці Маяр Шеріф (№71 WTA).

Костюк переживає успішний рік у кар’єрі: двічі досягала фіналу турнірів WTA і тричі пройшла щонайменше до чвертьфіналу. Це призвело до покращення її особистого рекорду у світовому рейтингу WTA, де вона піднялася на 21-ше місце.

Після виступу в фіналі турніру у Штутгарті, Костюк взяла участь у турнірі у Мадриді. Як сіяна учасниця, вона розпочала змагання з другого кола.

Проте, Марта Костюк припинила свій шлях на цьому турнірі через поразку від єгипетської тенісистки Маяр Шеріф, яка посідала 72-е місце у світовому рейтингу. Це було четверте зіткнення між ними: після поразки на Ролан Гаррос-2022, українка двічі поспіль перемагала єгиптянку — на US Open того ж року і на турнірі в Аделаїді у 2023 році.

Костюк поступилася Шеріф після двох сетів. У першій частині гри українка пропустила чотири гейми поспіль, втративши сет з рахунком 2:6.

Сценарій другого сету був подібним: Костюк розпочала з втрати свого першого гейму на подачі. Цього вистачило Шеріф для здобуття перемоги.

Матч тривав 1 годину і 35 хвилин. Українська тенісистка заробила чотири подвійні помилки, але використала 75% можливостей брейку.

• WTA 1000. Мадрид, друге коло

Марта Костюк (Україна, 25) — Маяр Шеріф (Єгипет) 0:2 (2:6, 5:7)

Слід зазначити, що з жовтня 2023 року це вже друга поразка Костюк у першому матчі на турнірі WTA. Останній раз це трапилося на турнірі WTA 500 у Токіо, де вона поступилася “нейтральній” тенісистці Дар’ї Касаткіній.