Кімміх ударом головою вивів “Баварію” вперед у матчі проти “Арсенала”: відео голу

Сьогодні, 17 квітня, о 22:00 у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів грають “Баварія” та “Арсенал”. Тижнем раніше на лондонському “Емірейтс” суперники зіграли внічию 2:2.

Розпочався другий тайм матчу-відповіді. Перший тайм минув без голів, проте у обох команд були гострі моменти.

“Арсенал” починає тайм небезпечнішою атакою — удар Мартінеллі, м’яч проходить повз ворота.

На 2-ій хвилині другого тайму Едегор спробував пробити з центру штрафного, але м’яч пролетів над воротами п’ять метрів. Двома хвилинами пізніше після навісу Кімміха Горецка завдав удару головою, але м’яч лише влучив у перекладину. Геррейра намагався відбити м’яч з гострого кута, але його удар влучив у захисника.

Томіясу активно підключається до атак “Арсеналу”, але не може пробити оборону і завдати удару по воротах. Тим часом, Сака не зумів пройти Мазрауї на фланзі.

На 55-тій хвилині Лаймер в центрі поля руками завалив Едегора, за що отримує жовту картку.

57 хвилина матчу. Саліба пробив повз голкіпера, а Рая вже кинувся у протилежний бік воріт. Гостям неймовірно пощастило, що м’яч не влетів у сітку.

На 63-тій хвилині у стрибку Кімміх після навісу зліва Геррейру відкриває ударом головою рахунок в матчі!

“Баварія” — “Арсенал” — 1:0!