“Реал” відкриває рахунок у виїзному матчі ЛЧ проти “Манчестер Сіті”

Сьогодні, 17 квітня, “Манчестер Сіті” приймає “Реал” у рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24. У першій грі команди видали поєдинок-трилер, забивши на двох шість голів (3:3).

Зустріч проходить на стадіоні “Сіті оф Манчестер”. На території України у прямому ефірі матч ексклюзивно транслює медіасервіс MEGOGO.

Команди розпочали поєдинок обережно, проте вже на 12-й хвилині проста атака гостей стала гольовою. Після флангової атаки Вінісіус прострілив у штрафний майданчик, де Родріго першим ударом пробив у воротаря, однак сам же перший був на добиванні 0:1 на 12-й хвилині матчу.

Стартові склади на матч “Манчестер Сіті” – “Реал”

“Манчестер Сіті”: Едерсон, Вокер, Діаш, Аканджі, Гвардіол, Родрі, де Брюйне, Сілва, Фоден, Гриліш, Холанд.

Запасні: Ортега, Карсон, Стоунз, Аке, Ковачіч, Доку, Альварес, Гомес, Нунеш, Бобб, Льюїс.

“Реал”: Лунін, Карвахаль, Рюдігер, Начо, Менді, Вальверде, Камавінга, Кроос, Родріго, Беллінгем, Вінісіус.

Запасні: Кепа, Фран, Мілітао, Модріч, Хоселу, Лукас Васкес, Себальос, Фран Гарсія, Браїм Діас, Арда Гюлер.

Зазначимо, що в півфіналі Ліги чемпіонів переможець пари “Реал” – “Манчестер Сіті” зустрінеться з тріумфатором протистояння “Арсенал” – “Баварія”.