Українські фехтувальниці – призерки чемпіонату світу серед кадетів та юніорів

Дві нагороди здобули українські спортсменки на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів та юніорів в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

16 квітня в рамках чемпіонату світу на пʼєдестал пошани в особистих змаганнях з фехтування на шпагах серед кадеток зійшли чинна чемпіонка Європи серед кадетів, 16-річна Анна Максименко та 16-річна Емілі Конрад.

Анна у фіналі перемогла Шаріку Гаджалу з США з рахунком 15:13. Емілі у півфіналі поступилася Шаріці Гаджалу (7:15) і стала бронзовою призеркою.

“Золото” Максименко на чемпіонаті світу з фехтування на шпагах в особистій першості серед кадеток стало для України другим в історії. До сьогодні єдиною, кому вдавалося досягти такого успіху, була олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна, яка перемагала в Анталії у 2002 році.