Українські пара дзюдоїсти завоювали 17 медалей чемпіонату світу в Казахстані

Українські пара дзюдоїсти здобули 17 медалей на чемпіонаті світу серед спортсменів з вадами слуху і посіли перше місце у командному заліку.

З 10 по 15 квітня в місті Туркестан (Республіка Казахстан) проходив чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн. Україну представляли 25 пара дзюдоїстів. Змагання відбувалися у особистій і командній першості серед чоловіків та жінок, а також з Ката. Наша команда здобула 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових нагород.

Чемпіонами стали: Анна Шостак (-52кг); Софія Волянюк (-57 кг); Геворг Геворгян (-81 кг); Марина Погорелова (-70 кг); Оксана Кравченко (+78кг); жіноча команда: Марина Погорелова, Софія Волянюк, Анна Шостак, Оксана Кравченко, Катерина Шепелюк та Марія Бала.