Калініна здолала Корне в першому колі турніру WTA 250 у Руані

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№32 WTA) розпочала свій виступ на турнірі WTA 250 у французькому Руані з впевненої перемоги над представницею країни-господарки Алізе Корне (№106 WTA). Матч, який тривав 2 години та 7 хвилин, завершився з рахунком 2:0 (6:4, 7:5) на користь українки.

Ця перемога стала для Калініної першою після міжнародної перерви, пов’язаної з матчами Кубка Біллі Джин Кінг. Вона не брала участі у матчевому протистоянні України проти Румунії, а востаннє виходила на корт у Чарлстоні, де припинила виступи у третьому колі.

Калініна та Корне зустрітились не вперше – тенісистки раніше грали одна проти одної у 2022 році на турнірі в Чарлстоні, де перемогла українка.

Матч розпочався не найкраще для Калініної, адже Корне одразу ж вийшла вперед –  4:1. Проте, українка не здалася і змогла зібратись, вигравши п’ять геймів поспіль та закривши перший сет з рахунком 6:4.

Другий сет був більш рівним, адже суперниці йшли нога в ногу, не маючи суттєвої переваги. За рахунку 2:2 Калініна знову змогла вирватися вперед, збільшивши розрив до трьох очок. Проте, Корне не здалася і зуміла зрівняти рахунок – 5:5.

Вирішальним моментом матчу став 12-й гейм, де Калініна продемонструвала свою стійкість та здобула перемогу в сеті з рахунком 7:5.