Марченко програв у першому колі челенджера у Південній Кореї

Український тенісист Ілля Марченко завершив виступи на ATP Challenger 75 у Кванджі (Південна Корея).

У першому колі основної сітки Ілля поступився місцевому тенісисту Хону Сону Чхану, розташованому на 67 позицій вище в рейтингу ATP. Двохсетовий поєдинок тривав майже дві години.

У першій партії Марченко повів 3:2 завдяки брейк-пойнту, але у вирішальний момент поступився супернику на своїй подачі за рахунку 3:4. У результаті Хон із четвертої спроби реалізував сетбол.

У другому сеті все складалося для Іллі ще менш райдужно. Він тричі поспіль поступився на своїх подачах, потім відіграв два матчболи за рахунку 1:5, але таки програв у наступному геймі молодшому (на десять років) опоненту.

Нагадаємо, днями кам’янчанин дістався чвертьфіналу челенджера в іншому корейському місті Пусані, а перед тим самим турніром цим вилетів на аналогічній стадії в парному розряді.