“Динамо” визначило найкращого гравця тріумфального матчу з “Ворсклою”

31 березня на полтавському стадіоні імені Олексія Бутовського відбувся матч 22-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому київське “Динамо” здолало “Ворсклу” з рахунком 5:1.

“Біло-сині” домінували протягом всієї зустрічі, забивши п’ять м’ячів. Владислав Ванат відкрив рахунок на 30-й хвилині, а далі дублем відзначився Микола Шапаренко (47-а та 77-а хвилини). Андрій Ярмоленко встановив остаточний рахунок на 78-й хвилині, а єдиний гол “Ворскли” забив Артем Ковталюк на 83-й хвилині.

Офіційний сайт “Динамо” визнав Миколу Шапаренка найкращим гравцем матчу. За нього проголосувало 55% респондентів. Український півзахисник оформив дубль та загалом продемонстрував високий рівень гри.

У цьому сезоні Шапаренко провів за “Динамо” 17 матчів у всіх турнірах, забив 3 голи та віддав 3 результативні передачі.

На другому місці в опитуванні щодо найкращого гравця матчу опинився Андрій Ярмоленко (14%), а на третьому – Владислав Ванат (12%).