Довбик повторює легендарний рекорд Шевченка, встановлений 18 років тому

Довбик оформив дубль і допоміг “Жироні” здолати “Бетіс”, встановивши особистий рекорд.

31 березня “Жирона” Артема Довбика здобула важливу перемогу над “Бетісом” у матчі 30-го туру Ла Ліги. Зустріч на стадіоні “Монтіліві” завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Український форвард вийшов у стартовому складі і був замінений на 90+6-й хвилині. За цей час він встиг оформити дубль, перервавши свою безгольову серію за каталонський клуб, яка тривала вісім матчів.

Як повідомляє статистичний портал Opta, Довбик став першим українським футболістом за останні 18 років, якому вдалося забити понад 15 голів у топ-5 європейських лігах.

Востаннє подібне досягнення було у Андрія Шевченка, який у сезоні 2005/06 забив 19 голів за “Мілан” у Серії А.