“Кривбас” на виїзді обіграв “Верес” у матчі 22-го туру УПЛ

У матчі 22-го туру чемпіонату України “Кривбас” у гостях переміг “Верес” із рахунком 2:0.

У першому таймі гра була рівна, але перед перервою господарі залишилися у меншості – за відмашку пряму червону картку отримав Марко Мрвальєвич. Команда Юрія Вернидуба скористалася чисельною перевагою на початку другого тайму – після класної атаки м’яч у свої ворота зрізав Олександр Кучеренко. А закріпив успіх гостей наприкінці гри Максим Луньов, який скористався помилкою голкіпера.

“Кривбас” набрав 46 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, зрівнявшись із “Шахтарем”, але зігравши на два матчі менше. “Верес” знаходиться на 14-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України “Кривбас” зіграє проти “Ворскли”, а “Верес” зустрінеться з “Оболонню”.