“Прометей” розгромив естонську “Кейлу” у домашньому матчі регулярного сезону ЛЕБЛ

“Прометей” із розгромним рахунком обіграв естонську “Кейлу” у матчі регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги – 113:59.

Підопічні Ронена Гінзбурга вже у стартовій чверті продемонстрували супернику, що сьогодні він не матиме жодних шансів. В один із моментів чверті гандикап господарів паркету склав 24 пункти. У чужій трисекундній зоні просто домінував Таi Одіасе – 14 очок за 10 хвилин (12 пунктів – з поля при 100-відсотковій реалізації).

Згодом слобожанський клуб за очевидною перевагою вигравав кожну чверть. Нашій команді зовсім небагато – лише 5 очок різниці – не вистачило, щоб здобути свій найкрупніший тріумф сезону.

“Титани” в 23-й раз перемогли у чемпіонаті і продовжують впевнено посідати друге місце. Нагадаємо, раніше українська команда зазнала технічної поразки на матч проти “Тарту” через підготовку до протистояння Єврокубка.

Наступний поєдинок “Прометей” зіграє у гостях проти “Рапли” у середу, 20 березня.