“Дніпро” зазнав першої поразки в нинішньому сезоні Суперліги, програвши “Черкаським Мавпам”

“Дніпро” поступився “Черкаським Мавпам” в стартовому матчі столичного баблу баскетбольної Суперліги – 70:77.

Перша половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі. “Мавпи” зуміли створити невелику перевагу у третій чверті, а у четвертій досягли максимальної переваги +9 очок. Дніпряни спробували відігратися, але черкаська команда зуміла утримати переможний рахунок.

MVP зустрічі став Джейлен Далкорт, який набрав 25 очок і здійснив 5 підбирань. У складі дніпрян 13 очок на свій рахунок записав Станіслав Тимофієнко.

“Дніпро” залишається лідером Суперліги, маючи 24 перемоги у 25 матчах. “Черкаські Мавпи” перервали серію з чотирьох поразок поспіль і посідають шосте місце.