Збірна України з гандболу повторно програла Естонії та вилетіла з кваліфікації ЧС-2025

Чоловіча збірна України з гандболу програла Естонії у матчі-відповіді першої фази другого раунду плей-офф і завершила виступи в європейській кваліфікації до чемпіонату світу 2025 року – 33:41.

Нагадаємо, у першому поєдинку 13 березня “синьо-жовті” у гостях поступилися з рахунком 29:33. Зустріч у відповідь проходила в литовському Алітусі.

Естонія загалом контролювала хід гри у першому таймі. Тим не менш, до перерви команда Вадима Бражника зуміла досягти рівного рахунку – 18:18.

На старті другої половини зустрічі інтрига зберігалась. Україна чотири рази виходила вперед, але згодом балтійська команда додала і поступово почала нарощувати відрив. Кінцівка зустрічі була повністю за естонцями, підсумок – друга поспіль перемога та вихід у наступну стадію кваліфікації.

Україна вкотре не змогла пробитися на ЧС. Востаннє у фінальній стадії світової першості “синьо-жовті” брали участь у 2007 році.