Як знайти час на тренування в сучасному ритмі життя: 3 дієві лайфхаки

Сучасний ритм життя диктує свої умови. У постійному круговороті подій деколи буває дуже складно знайти час для того, щоб спокійно випити чашечку чаю і насолодитися тишею, не кажучи вже про те, щоб відвідати спортзал.

Звичайно, робота, домашні справи, друга половинка і діти – це важливо, але і про свою фізичну форму забувати не варто. Як же це зробити? Виявляється, немає нічого складного!

Частіше дивіться на годинник і слідкуйте за своїм часом

Дійсно важливі та потрібні речі люди спокійно вписують у свій графік. Так, наприклад, якщо вам необхідно звернутися до лікаря і зробити рентген, ви не будете думати, чи є на це час, ви підете і запишетесь.

Ніхто не стверджує, що заняття спортом так само важливі, як і похід в лікарню, однак навіть дуже зайнята людина зможе знайти на них час, якщо захоче. Щоб зрозуміти це, виділіть один день і простежте за тим, як ви його проводите.

Якщо до цього вам здавалося, що у вас дійсно немає жодної вільної хвилиночки, то після такого невеликого експерименту ви зміните свою думку.

Формуйте правильну звичку

Обирайте той час дня, коли ви більш-менш вільні (від тридцяти хвилин до двох годин) і присвятіть його тренуванню. Щоб сформувалася звичка, необхідно виконувати одну і ту ж дію протягом місяця. Для цього заведіть собі календар і відмітьте обраний час як час тренувань на місяць вперед.

Як би не було велике бажання хоч один день пропустити тренування і зайнятися чимось іншим, не піддавайтеся спокусі. Через тридцять днів ви і не помітите, як щоденне заняття спортом, яке раніше могло викликати у вас не зовсім приємні емоції, перетвориться в корисну звичку і буде виконуватися автоматично.

Цікаві та захопливі тренування – запорука успіху

Ні для кого не секрет, що з справами, які викликають у людини непідробний інтерес, вона справляється в кілька разів швидше. Це правило поширюється і на заняття спортом.

“Знову треба робити ці вправи, як же мені це набридло. Було би краще цей час витратити на щось цікавіше”, – якщо у вас в голові виникають такі думки, то в дев’яти з десяти випадків найближчим часом ви припините займатися спортом.

Потрібно в першу чергу не тільки придумати собі мотивацію, але і повірити в неї, інакше ви ніколи не знайдете час для тренувань. Приємні знайомства з цікавими людьми, приваблива фігура, яка з кожним заняттям стає все краще, легка втома після тренажерного залу, змушує забути про все погане, улюблена музика в навушниках, – мотивувати себе набагато простіше, ніж це може здатися на перший погляд. Варто лише знайти те, що буде вам подобатися в тренуванні та перетворити монотонні рухи в дійсно цікаве заняття!