Останні новини

Українські стрільці вибороли ще дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи

Українські стрільці вибороли ще дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи

Збірна України поповнила медальну скарбничку ще двома бронзовими нагородами на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який триває у хорватському Осієку.

Бронзовими призерами у стрільбі зі швидкострільного пістолета на дистанції 25 метрів стала чоловіча команда у складі Павла Коростильова, Максима Городинця та Володимира Пастернака. Українці завершили змагання з результатом 1722-52x.

Ще одну нагороду здобула жіноча збірна. Олена Костевич, Юлія Коростильова та Анастасія Німець посіли третє місце у командних змаганнях зі стрільби з пістолета на 25 метрів. У матчі за «бронзу» українки впевнено перемогли команду Польщі з рахунком 12:4.

Таким чином, у доробку збірної України вже чотири медалі на континентальній першості — одна срібна та три бронзові нагороди. Чемпіонат Європи триватиме до 18 травня.

Читайте також: