Останні новини

Жіноча збірна України зіграла внічию з Туреччиною в матчі плей-оф відбору на Євро-2025

- 26 Жовтня 2024, 09:10

Жіноча збірна України зіграла внічию 1:1 з командою Туреччини в першому матчі плей-оф відбору на Євро-2025. Гра пройшла 25 жовтня в Стамбулі на арені “Есенлер”.

Підопічні Володимира Пятенка розпочали зустріч активно — уже на 11-й хвилині Вероніка Андрухів мала шанс відкрити рахунок, проте не змогла переграти турецького воротаря Селду Акгез. На 31-й хвилині Дар’я Апанащенко відзначилася голом, пробивши в дальній кут після помилки турецької голкіперки, що вивело Україну вперед із рахунком 1:0.

У другому таймі туркені активізувалися і на 61-й хвилині зрівняли рахунок завдяки точному удару Еліф Кескін, яка скористалася передачею на дальню стійку, пробивши у протихід нашій воротарці Катерині Самсон. У результаті матч завершився з рахунком 1:1.

Другий матч цього етапу відбудеться 29 жовтня в Кишиневі на стадіоні “Зімбру”.