Українські фехтувальники здобули три нагороди на турнірах серії Satellite FIE

Українські фехтувальники відзначилися трьома нагородами на турнірах серії Satellite FIE в Болгарії та Швейцарії.

Шабліст Юрій Цап переміг на Сателіті в Софії (Болгарія), що проходив 5 жовтня. У фіналі 32-річний фехтувальник з Миколаєва здолав представника Туреччини Енеса Талгу Календера — 15:11 і здобув своє перше «золото» на турнірах серії Satellite FIE.

Шпажист Андрій Опанасенко зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани турніру серії Satellite FIE у Женеві (Швейцарія), який зібрав 5-6 жовтня понад 150 учасників з 28 країн. Це вже третя медаль Сателіта в кар’єрі 21-річного харків’янина.

У чвертьфіналі Опанасенко переміг призера Кубка світу та Гран-прі Емеріка Гайі з Франції —15:11, а у півфіналі поступився майбутньому переможцю змагань Гергею Ковачу з Угорщини — 10:15.

Шпажистка Дар’я Варфоломеєва також посіла третє місце в особистих змаганнях серед жінок і вперше в кар’єрі зійшла на п’єдестал пошани Сателіту. 25-річна представниця Києва здолала у чвертьфіналі колегу по команді Емілі Конрад з рахунком 15:8. У фінал Варфоломеєву не пустила досвідчена швейцарка Ангела Крігер (10:15).