Збірна Нідерландів вирвала перемогу у Туреччини та пробилася до півфіналу Євро-2024 (відео)

Збірна Нідерландів переграла Туреччину у чвертьфінальному матчі Євро-2024. Зустріч на “Олімпіаштадіоні” у Берліні завершилася з рахунком 2:1.

Початок матчу був активним з боку “помаранчевих”, проте ближче до середини першого тайму турки змогли взяти ініціативу в свої руки і на 35-й хвилині відкрили рахунок у грі.

Проте у другому таймі команда Рональда Кумана змогла змінити хід гри. На 71-й хвилині Нідерланди зрівняли рахунок: Мемфіс Депай виконав подачу з правого флангу після розіграшу кутового. А потім Стефан Де Врей високо підстрибнув і точно пробив головою під поперечину.

На 76-й хвилині нідерландці забили вирішальний гол. Дензел Дюмфріс з правого флангу прострілив на дальню стійку, де турецький захисник Мерт Мюлдюр у боротьбі з Коді Гакпо відправив м’яч у власні ворота.

У півфіналі Євро-2024 Нідерланди зіграють з Англією, яка обіграла Швейцарію у чвертьфіналі в серії пенальті після нічиєї 1:1 в основний та додатковий час.