Англія в серії пенальті обіграла Швейцарію та вийшла в 1/2 фіналу Євро-2024 (відео)

Сьогодні, 6 липня, в Дюссельдорфі на стадіоні “Меркус Шпіль Арена” проходив матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи 2024 між збірними Англії та Швейцарії.

Перший тайм закінчився внічию 0:0. Другий тайм розпочався з невпевної гри обох команд. Моментів не було. І от на 75-й хвилині рахунок відкрили швейцарці. Шер на правому краю прихованою передачею знайшов у штрафному Ндої, Дан прострілив у воротарську, рикошет від Стоунза, і на дальній штанзі Емболо у боротьбі з Консою переправив м’яч у сітку. Гол, нарешті, рахунок відкрито 0:1. Швейцарія попереду. Але не надовго, вже на 80-й хвилині Сака зрівняв рахунок. Він біля правого кута штрафного отримав пас від Райса, змістився вздовж лінії ближче до центру і шикарно пробив у дальній нижній з рикошетом від штанги.

Але другий тайм так і не визначив переможця. Все вирішили овертайми. У чвертьфінальному поєдинку англійці обіграли Швейцарію в серії післяматчевих пенальті – 5:3. У 1/2 фіналу чемпіонату Європи підопічні Гарета Саутгейта зіграють або проти Нідерландів, або проти Туреччини.