“Динамо” розгромило “Жиліну” на тренувальних зборах в Австрії
“Динамо” здобуло розгромну перемогу над “Жиліною” у контрольному матчі на зборах в Австрії – 5:1
Весь перший тайм рахунок залишався нульовим, але під завісу першої половини гри, “Динамо” вдалося вийти вперед завдяки автоголу Александра Наріманідзе. Після перерви підопічні Ігоря Костюка забили другий м’яч – його автором став Шола Огундана.
За домовленістю, у матчі також було заплановано один екстра-тайм, у якому кияни довели рахунок до розгромного. У складі “біло-синіх” дублем відзначився Матвій Пономаренко, а Олександр Піхальонок реалізував пенальті. “Жиліна” зуміла відповісти лише голом престижу.
Нагадаємо, у першому спарингу київський клуб зіграв унічию зі “Славією” (1:1). Команда Костюка проведе ще три спаринги: “Вечистою” (Польща), австрійським “ЛАСКом”, а також ще одним суперником, який поки що уточнюється.
“Динамо” завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило київському клубу отримати путівку до кваліфікації Ліги Європи.
У першому відбірковому раунді кияни зіграють із “Університатею Клуж” із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня.
Читайте також:
- “Динамо” оголосило про підписання форварда ПСЖ Мунгенге
- ФІФА має намір оновити формат серії пенальті перед плейоф ЧС-2026