Команди Шевченка та Зінченка зіграли внічию у благодійному матчі Game4Ukraine

У субботу, 5 серпня, на стадіоні “Стамфорд Бридж” у Лондоні відбувся благодійний матч на підтримку України – Game4Ukraine.

Цей поєдинок організували екс-тренер національної збірної Андрій Шевченко, а також півзахисник команди Олександр Зінченко.

Зустріч проходила у межах ініціативи, яку підтримав фонд президента України Володимира Зеленського – UNITED24. Під час гри збирали кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, що був зруйнований російською армією у березні 2022 року.

Як пройшов благодійний матч

Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. На 38-й хвилині його відкрив екс-футболіст “Вест Гема” Марк Нобл, який представляв команду Зінченка.

Вже через 4 хвилини ситуацію на полі зрівняв культовий гравець “Мілана” Кларенс Зеєдорф – нідерландець ефектно зіграв на розвороті та пробив у дальню дев’ятку.

Після перерви команди знову обмінялись голами. За “синіх” забив Галлас, а за “жовтих” – Даріо Срна.

Протистояння завершилось з рахунком 2:2.

Матч транслювали у прямому ефірі в національному телемарафоні, на MEGOGO, каналах «Спорт 1» і «Спорт 2» та на Setanta. Коментаторами дуелі були Віктор Вацко та Роман Бебех.