Збірна України здолала Польщу в кваліфікації ЧС-2024 з пляжного футболу

Українська збірна продовжує свій шлях у відборі на Чемпіонат світу-2024 з пляжного футболу.

Після того, як вони здобули перемогу над Іспанією в екстратаймі (4:3), “синьо-жовті” змагалися проти команди Польщі. У напруженому поєдинку підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука змогла вибороти першість з рахунком 3:2.

Як пройшов матч

• Єдиний гол у першому періоді забив Ігор Левченко — 1:0 на користь України.
  • У другій 12-хвилинці, Лукаш Лось з Польщі вирівняв рахунок, але “синьо-жовті” швидко відповіли голом Андрія Борсука і знову вийшли вперед.
  • У другому періоді обидві команди продовжили активну гру: Польща відновила паритет за рахунок Філіпа Баса та, зрештою, вирішальний м’яч на нашу користь, забив Олег Зборовський.

Наші спортсмени наразі перебувають за крок від виходу до чвертьфіналу відбіркового турніру. Перше місце збірна може гарантувати собі після матчу з Литвою у п’ятницю, 7 липня (початок — о 13:45 за київським часом).