Українські легкоатлети здобули 8 медалей чемпіонату Європи

Три дні європейських змагань приніс українським спортсменам 8 медалей.

З 1 по 10 липня у Кишиневі (Молдова) проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях беруть участь 27 представників України.

Вже 8 медалей здобули наші юні важкоатлети у віковій категорії до 15 років. Так, у ваговій категорії до 45 кг  Катерина Малащук виборола «золото» в сумі двоборства (142 кг), “золото” з новим рекордом Європи в ривку (66 кг) та “срібло” в поштовху (76 кг).

Сергій Котелевський у ваговій категорії до 61 кг здобув срібну нагороду у сумі двоборства (209 кг), “срібло” у поштовху (108 кг) і результат 101 кг у ривку приніс нашому спортсмену золоту медаль.

Віталій Сорока виборов дві бронзові медалі у ваговій категорії до 55 кг: у сумі двоборства (189 кг) та у поштовху (105 кг).

Змагання ще продовжуються. Так що, вболіваємо за українців на першості континенту надалі.