Українські стрибуни вибороли дві нагороди на етапі Кубка світу

Одразу дві срібні нагороди здобули українські спортсмени в Португалії.

З 1 по 2 липня у португальському місті Сантарем пройшли змагання Кубка світу зі стрибків на батуті. Збірну України на змаганнях представляли 15 спортсменів.

По результатам, у синхронних стрибках на батуті срібними призерами стали Антон Давиденко та Микола Просторов. У фіналі вони отримали за свій виступ 51.100 балів. наша досвідчена пара поступилася лише японцям Шинья Нагата та Ясуфумі Міта  з результатом 51.510 балів.

У стрибках на акробатичній доріжці другою стала Дарина Козярська. Вона показала результат у 24,600 бала.

До речі, наші спортсмени вже вдруге стають віце-чемпіонами на таких змаганнях. У лютому, на етапі Кубка світу зі стрибків на батуті у Баку, українки вибороли “срібло”, поступившись переможницям з Бразилії.