Україна перемагає Францію та потрапляє до півфіналу молодіжного Євро-2023

Збірна України з футболу пройшла до півфіналу молодіжного Євро-2023.

У 1/4 фіналу вони зустрілись зі збірною Франції, де здобули вражаючу перемогу з рахунком 3:1, виборовши ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Цей поєдинок став останнім у плей-офф турніру. Перед ним визначилися три з чотирьох учасників – туди вийшли Ізраїль, Іспанія та Англія.

Як пройшов матч

Українці розпочали гру з незарахованого голу через офсайд. Після чого на 19-й хвилині Франція відкрила рахунок завдяки Раяну Шеркі, який прорвався через захист “синьо-жовтих”.

До перерви хавбек донецького “Шахтаря” Георгій Судаков встиг забити два голи – перший на 32-й хвилині з пенальті, а другий на 44-й хвилині після передачі від форварда лондонського “Челсі” Михайла Мудрика. Зазначимо, що саме Георгій отримав звання найкращого гравця цієї дуелі.

У другому таймі Артем Бондаренко відправив ще один м’яч у ворота французів на 86-й хвилині.

Таким чином, підопічні Руслана Ротаня 5 липня у Бухаресті (Румунія) розіграють путівку у фінал з командою Іспанії.

Вирішальний поєдинок молодіжного чемпіонату Європи відбудеться 8 липня в Батумі (Грузія).