“Академія футболу Кам’янського” перемагає “Локомотив” у товариському матчі

У суботу, 1 липня, в Кам’янському на базі Ліцею №18 пройшов товариський матч між командами “Академія футболу”, яку очолює Олег Іванов, та дніпровським “Локомотивом”. За регламентом вони зіграли два тайми по 35 хвилин.
Зустріч завершилась з рахунком 7:3 на користь наших земляків, які вже на 4 хвилині встигли забити перший гол.

Тренер юних футболістів з Дніпра, Леонід Тухтаров, зазначив, що гра виявилась достатньо складною та напруженою.

– Наші суперники мають по-справжньому злагоджену команду, в них є чому повчитися. Тому будемо підвищувати свої навички та сподіваємось, що наступного разу покажемо гідні результати, – сказав він.

Цей поєдинок став для “академіків” останнім перед канікулами. Проте, вже у серпні на хлопців чекають ігрові збори в Івано-Франківську, а також Чемпіонат області та міста.

"Академія футболу Кам'янського" перемагає "Локомотив" у товариському матчі "Академія футболу Кам'янського" перемагає "Локомотив" у товариському матчі "Академія футболу Кам'янського" перемагає "Локомотив" у товариському матчі "Академія футболу Кам'янського" перемагає "Локомотив" у товариському матчі "Академія футболу Кам'янського" перемагає "Локомотив" у товариському матчі