18-річна Поліна Пуцко виграла суперспринт на чемпіонаті України з літнього біатлону

Поліна Пуцко стала переможницею жіночого суперспринту на чемпіонаті України-2024 з літнього біатлону, що проходить у Яворові (Львівська область).

18-річна Пуцко, незважаючи на шість промахів на чотирьох вогневих рубежах, зуміла прийти до фінішу першою, випередивши на 17,1 с Анастасію Меркушину. Бронза дісталася Дарині Чалик.

Переможниця спринтерських перегонів Олена Городна показала дев’ятий результат. Христина Дмитренко стала п’ятою, Анна Кривонос – 9-ю.

Валерія Шейгас, яка виграла кваліфікацію суперспринту, провалила фінальну гонку. 18-річна спортсменка допустила 10 промахів і фінішувала 24-ю.

Сьогодні у Яворові також відбудеться чоловічий суперспринт, 26 вересня пройдуть класичні естафети.