Олег Дорощук – срібний призер фіналу Діамантової ліги в стрибках у висоту

Український легкоатлет Олег Дорощук посів друге місце у стрибках у висоту на фінальному етапі Діамантової ліги, що відбувся у Брюсселі, Бельгія.

Змагання розпочалися з висоти 2.12 м, яку взяли чотири легкоатлети, включно з Дорощуком. Висоту пропустив лише чинний чемпіон Ву Санхьок. На позначці 2.17 м змагання завершив Маківен, а 2.22 м подолали п’ятеро спортсменів, з першої спроби — Дорощук, Тамбері та Ву.

На 2.25 м визначилися призери: Кармой і Бекфорд вибули, Дорощук і Тамбері взяли висоту з першої спроби, Ву — з другої. Висота 2.28 м принесла “бронзу” Ву, тоді як Дорощук і Тамбері змагалися за “золото”. Олег повторив особистий рекорд на 2.31 м, але 2.34 м підкорив лише Тамбері. Таким чином Дорощук став срібним призером Діамантової ліги в стрибках у висоту.

Нагадаємо, що напередодні перемогу в жіночому фіналі зі стрибків у висоту здобула українка Ярослава Магучіх, а Ірина Геращенко посіла третє місце.