Боксери Дніпропетровщини стали призерами Чемпіонату Азії

З 27 серпня по 10 вересня в Аль-Айн Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) проходив чемпіонат Азії з боксу серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорів.

У змаганнях брали участь понад 460 учасників з 26 країн світу. Україну представляли 53 боксери в різних вагових категоріях. Для українців змагання на Чемпіонаті Азії стали першими.

Чудовий результат продемонстрували спортсмени Федерації боксу Дніпропетровської області. Четверо з п’яти боксерів повернулися додому призерами турніру.

Ксенія Коцогуб (вагова категорія 64 кг) у фіналі перемогла представницю Казахстану та стала чемпіонкою змагань. Богдан Смоляк (49 кг) поступився представнику Ірану та став срібним призером змагань.

Бронзовими призерами стали: Ася Ткаченко (52 кг) та Данило Стрігунов (70 кг).

Загалом 37 з 53 українських спортсменів здобули медалі. Збірна України школярів та школярок здобула 2-ге медальне місце, а збірна України юніорів – 4-е місце в медальному заліку.