Українці вибороли ще дві нагороди на чемпіонаті Європи з дзюдо

З 5 по 7 вересня в столиці Естонії  Талліні проходив чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У змаганнях взяли участь більше 370 спортсменів з 39 країн Європи.

Україну представляли 17 спортсменів. До складу нашої команди увійшли дзюдоїстии, які цьогоріч демонстрували високі результати на Кубках Європи, а також стали призерами чемпіонату України серед юніорів. Збірна України була представлена у кожній ваговій категорії, окрім -73 кг у чоловіків.

5 вересня українці завоювали першу медаль змагань. Назар Вісков (в.к. 60 кг) переміг представника Азербайджану у фіналі та став чемпіоном Європи.

Також до скарбнички збірної українці додали ще дві бронзові нагороди. Призерами стали Ігор Цуркан (в.к. до 81 кг) та Іван Кутенков (в.к. до 90 кг).