Паралімпіада-2024: як минув другий день змагань за участю українців

У п’ятницю, 30 серпня, на другий день змагань Паралімпійських ігор-2024, які проходять у Парижі українські параатлети завоювали 4 медалі: одну золоту та три срібні нагороди.

Україна була представлена у дванадцяти видах спорту, з яких у п’яти мала можливість здобути нагороди. Загалом у змаганнях взяли участь 55 українських спортсменів.

Результати українців другого дня Паралімпіади-2024

“Золоту” медаль здобув плавець Олександр Комаров, який з паралімпійським рекордом (1:07,77 хвилини) виграв дистанцію 100 метрів вільним стилем (клас S5). Це вже друга нагорода для Комарова на Іграх у Парижі. У перший день змагань він став бронзовим призером на 200-метровій дистанції вільним стилем (клас S5).

“Срібло” вибороли Владислав Білий (легка атлетика, метання списа, клас F38), Ірина Пойда (плавання, 100 метрів вільним стилем, клас S5) та Наталія Кобзар (легка атлетика, біг на 200 метрів, клас T37). Для Ірини Пойди це також друга медаль на Паралімпіаді-2024. У перший день змагань вона здобула срібло на 200-метровій дистанції вільним стилем (клас S5).

Таким чином, після двох днів змагань на Паралімпійських Іграх-2024 українські спортсмени вже мають вісім медалей: одну золоту, п’ять срібних та дві бронзові. Завдяки цим здобуткам збірна України піднялася в медальному заліку з 17-го на 13-те місце.

Паралімпійські ігри в Парижі триватимуть до 8 вересня. Україну представляють 140 атлетів, які беруть участь у змаганнях з 17 видів спорту.