Юнацька збірна України з хокею обіграла франзуців на Olympic Hopes

З 28 до 31 серпня в Будапешті проходить хокейний турнір Olympic Hope. Суперниками юнацької збірної України стануть збірні команди Франції, Польщі та Угорщини.

29 серпня українці грали з французами. Перший період команди провели в атаках, проте без закинутих шайб. Українці не змогли реалізувати свою більшість. У другій двадцятихвилинці французи відкрили рахунок, за хвилину його подвоїли. В середині другого періоду в форматі 4 на 4 Михайло Гапоненко «розмочив» ворота суперника, в наступній атаці рахунок зрівняв Олександр Петухов. За дві хвилини Даніїл Кураєв виводить нашу збірну вперед. Закинувши тричі поспіль, українці почали домінували на майданчику й завершили період в атаці.
В другій половині заключного періоду обидві збірні почали створювати моменти, але жоден не був доведений до голу.

Франція U18 – Україна U18 – 2:3 (0:0, 2:3, 0:0)

Шайби: 1:0 – Терґлав (Шабане, Нолан), 22:41, 2:0 – Лепрійо (Стемпер, Бессон), 23:42, 2:1 – Гапоненко (Стасюк), 30;00, 2:2 – Петухов (Райваховський), 33:03, 2:3 – Кураєв (Шевцов, Косарев), 34:54